Instytut Filozofii
Wydziału Humanistycznego

wtorek, wrzesień 19, 2017
Rozmiar Tekstu

Wiadomości

Coaching i doradztwo filozoficzne

Zachęcamy do zapisywania się na kierunek Coaching i doradztwo filozoficzne. Zobacz też stronę internetową oraz fan page kierunku.

STUDIUJ FILOZOFIĘ NIEODPŁATNIE JAKO DRUGI KIERUNEK

Od roku akademickiego 2014/2015 możesz studiować filozofię jako drugi kierunek, nie odchudzając swojego portfela. 25 czerwca 2014 Senat Uniwersytetu Zielonogórskiego przyjął uchwałę o odstąpieniu od pobierania opłat za studia na drugim i kolejnym kierunku studiów stacjonarnych. Zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcieliby poszerzyć wąskie horyzonty swoich specjalizacji.

Kulturoznawstwo

Zachęcamy do zapisywania się na kierunek Kulturoznawstwo. Zobacz ulotkę.

Studia doktoranckie z filozofii

Od roku akademickiego 2013/2014 otwieramy dzienne studia doktoranckie w dyscyplinie filozofia. Zachęcamy do zapisywania się.

Filozofia 40+

Zachęcamy do zapisywania się na studia magisterskie II stopnia w formule Filozofia 40+. Nasza oferta skierowana jest TAKŻE do osób, które ukończyły studia licencjackie na innym kierunku niż filozofia. Zobacz ulotkę.

Studia podyplomowe - coaching transformacyjny

Zachęcamy do zapisywania się na studia podyplomowe - coaching transformacyjny. Zobacz informator studiów podyplomowych oraz facebook. Informujemy, że rekrutacja trwa do 31 stycznia 2017.

Studia podyplomowe z etyki

Zachęcamy do zapisywania się na studia podyplomowe z etyki.

Nowości

Radio Zachód

Informujemy, że na stronie internetowej Radia Zachód dostępna jest kolejna audycja z Prof. Lilianną Kiejzik z cyklu "Kobiety w filozofii". Bohaterką spotkania była Aza Alibekowna Tacho-Godi.

15.03.2017

15.03.2017. 15 marca br. w ramach XV Targów Edukacyjnych Absolwent 2017 zrealizowano projekt "Studenci gotowi na wszystko - znaczenie coachingu i doradztwa filozoficznego w procesie świadomego kreowania własnej przyszłości", którego kierownikiem była dr Barbara Czardybon. Targi odbyły się w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze, przy ul. św. Cyryla i Metodego, w godz. 9.00-14.00.

Instytut Filozofii

al. Wojska Polskiego 71A
65-762 Zielona Góra
tel. / fax (068) 328-31-20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Humanistyczny - Informacje / komunikaty